A teraz kategoria gier komputerowych, która naprawdę przynosi korzyści

Istnieje na rynku gier komputerowych i wszelkiego rodzaju komputerowych symulatorów sportowych. Och, na pewno pasują do wszystkich, mówisz. Tego tam nie było! Oczywiście wszystko zależy od stopnia entuzjazmu dla tego typu gier wideo. Same w sobie, takie gry na monitorze połączone z klawiaturą i myszą, nie dadzą nic oprócz wizualnej przyjemności osobie, zwłaszcza dzieciom. Tracą tylko cenny czas. Kliknij na pieniądze na linkach, prawdopodobnie i będzie bardziej przydatny! A dzieci na ogół potrzebują więcej wychowania fizycznego. Musi rozwinąć się fizycznie w prawdziwym świecie, a nie gdzieś poza naszą percepcją. Ale takie gry mogą pomóc dziecku w przyszłości w lepszym zrozumieniu zasad gry lub sportu. To jest plus. Zasadniczo dla dorosłych nie ma korzyści z takich gier. Jeśli na ogół jeden z dorosłych gra w takie gry.

A teraz kategoria gier komputerowych, która naprawdę przynosi korzyści. To są gry edukacyjne. Są bardzo przydatne dla dzieci i istnieją opcje dla różnych grup wiekowych. Przy pomocy takich gier dziecko będzie żartobliwie nauczyć się czytać, liczyć. Wykona zadania logiczne. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest tutaj dobre, tylko rodzice muszą wybrać odpowiednią grę dla swojego dziecka, aby nie tracić czasu przy komputerze.

Ale jest inne niebezpieczeństwo. Gry wideo są tak kuszące, że wielu nie ma nawet siły, by oderwać się od monitora. Wszyscy wiemy, że ekspozycja komputera powoduje szkodliwy wpływ na nasze ciało. Wizja i pogarsza się wraz z większością użytkowników komputerów.

Oprócz gier na rzecz rozwoju pamięci, mowy, ruchliwości, logiki, myślenia i innych, istnieją gry, które rozwijają cechy moralne dziecka. W końcu każdy rodzic chce wychować dobre, uczciwe i inteligentne dziecko – człowieka z wielką literą.

Oto kilka przykładów takich gier:
1. Skrzynia dobrych uczynków

Przygotuj małe, piękne pudełko i wyciąć dużo serc z czerwonego papieru. Na koniec każdego dnia siadaj z dzieckiem i pamiętaj o wszystkich jego dobrych uczynkach z minionego dnia. Niech każdy dobry uczynek wkłada do trumny na serce. Jeśli dziecko jest trudne do zapamiętania – pomóż mu, znajdź dobro nawet w najmniejszym akcie. Taka gra zachęci dziecko do czynienia dobra.